Wesele - DJ Wrocław Dolny Śląsk na WESELE Imprezy Firmowe Urodziny Event

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Wesele

DJ na WESELE Wrocław

Nadanie treści uroczystości weselnej należy do tych bardziej złożonych. Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta : KONFLIKT POKOLEŃ. I jeszcze jeden element pogodzenie tradycji (czasem odstającej od naszych gustów) z nowoczesnością.

To duże pole do popisu dla DJ Wodzireja na weselu czy poprawinach

który traktuje swoją pracę jak pasję i przyjemność.
Oprawę muzyczną jak i zestaw zabaw czy atrakcji dobieram wspólnie z Parą Młodą. To Wy najlepiej znacie swoich gości i z tej wiedzy skrzętnie korzystam. Dochodzą do tego życzenia muzyczne, którymi staram sie wypełnić część taneczną. Ale nie należy zapominać, żeby zawierzyć mojemu doświadczeniu i obserwacjom poczynionym podczas uroczystości. Dopiero podczas zabawy widać co chwyta i porusza zaproszonych. Możecie wtedy liczyć, że zareaguję w tym kierunku. Reakcje na zabawy czy rodzaj muzyki natychmiast skonsultuję z Wami (choć najczęściej Sami je zauważycie). Staram się odciążyć Parę Młodą od dodatkowych obowiązków pilnując, aby ustalone części wesela odbywały się w wyznaczonych ramach czasowych.
Wesele z DJ we Wrocławiu
Wesele z Wodzirejem we Wrocławiu
Waszą rolą jest czuć się szczęśliwymi oraz dobrze się bawić. Ważna porada: nie planujcie nieobecności bo sesja ... czy coś innego i Was nie ma. Wesele wtedy zamiera bo brak Pary Młodej dla której wszyscy się zgromadzili. Wasza nieobecność powoduje, że goście nie chcą się bawić, tak jak w Waszej obecności. Ważnym elementem jest PIERWSZY TANIEC. Wcale nie musi być to jedna kompozycja. Wykonuję dla Pary Młodej, bazując na Waszych sugestiach unikalne miksy składające się z wielu utworów muzycznych połączonych w jeden zaskakujący gości spektakl.
Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Te które do tej pory wykonałem spotkały się z ciepłym przyjęciem. Zadanie najważniejsze to używając wszelkich sprawdzonych metod prowadzę zabawy i oczepiny, ale tylko na najwyższym poziomie bez żenujących oklepanych rozwiązań.
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego