Sylwestra - DJ Wrocław Dolny Śląsk na WESELE Imprezy Firmowe Urodziny Event

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Sylwestra

Bale sylwestrowe i andrzejkowe też można świetnie zorganizować z DJ Wodzirejem.

Prowadzenie tego typu imprez wymaga jednak innego podejścia. Skoro i tak przychodzimy na takie zabawy z myślą o tańcach, to w tym wypadku nie może być mowy o pełnej integracji wszystkich obecnych. Tworzymy na takich zabawach dość hermetyczne środowiska i muszę to uszanować, bo przychodzicie tu ze swoimi partnerkami i partnerami, którymi raczej nie lubimy się dzielić nawet w tańcu. Podstawą udanego balu jest więc najróżniejsza muzyka oraz kilka atrakcji w postaci zabaw lub konkursów.
Choć te nie są czasami zbyt ciepło przyjmowane. Ważne, że dysponuję potężną płytoteką, którą dostosowuję do wieku, nastroju, kondycji jak i potrzeb imprezowiczów.
Sylwester we Wrocławiu z DJ
DJ na Andrzejki Wrocław

Jakaż jest więc rola dla Wodzireja ?

Otóż tu mogę swobodnie przekształcić się w prezentera który odpowiednio zapowiadając poszczególne etapy zabawy, ale i też charakterystyczne utwory, tworzyć atmosferę balu andrzejkowego czy sylwestrowego.
W wypadku gdy, pojawiają się konkursy i zabawy muszą po pierwsze mieć adekwatną nagrodę jak i spełniać oczekiwania co do ich poziomu. Niedopuszczalne jest dziś sięgać po żenujące zabawy i konkursy sprzed lat. W swojej ofercie mam wiele świetnych rozwiązań, nawet na tradycyjne wybranie Miss i Mistera balu, które ze starymi rozwiązaniami nie ma nic wspólnego. Najważniejsze w zabawach i konkursach to dynamiczne ich przeprowadzenie, by nie przedłużały się w nudną rozciągniętą w czasie formę.
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego